Tu jesteś:   Strona główna   /   Oferta   /   Ogólny opis usług   /   DOTACJE UNIJNE I WNIOSKI KREDYTOWE

DOTACJE UNIJNE I WNIOSKI KREDYTOWE

Bez wsparcia finansowego wiele firm nie miałoby szansy na rozwijanie się. Kredyty bankowe i dotacje unijne umożliwiają realizację różnego rodzaju nowych inwestycji czy zakup sprzętu niezbędnego do efektywnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Kredyty bankowe i dotacje unijne wiążą się jednak z wieloma formalnościami, dokumentami oraz koniecznością spełnienia konkretnych warunków, warto zatem skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Nasza firma swoje usługi kieruje do przedsiębiorców, którzy chcieliby ubiegać się o wsparcie finansowe – kredyty bankowe i dotacje unijne. Dla klientów wykonujemy analizy i przygotowujemy wymagane dokumentacje – precyzyjnie określamy, na jaką kwotę jest zapotrzebowanie, w oparciu o konsultacje z klientem przygotowujemy business plan i negocjujemy warunki umowy kredytowej.

Nasze usługi kierowane są zarówno do małych firm, jak i większych przedsiębiorstw. Zawsze jesteśmy gotowi do konsultacji i spotkań z klientem. Jako osoby doświadczone i wykwalifikowane świadczymy również porady biznesowe odnośnie kredytów i dotacji:

 • kredyty bankowe:

  • analiza zapotrzebowania na środki finansowe,

  • przygotowanie dokumentacji kredytowej,

  • przygotowanie business planu,

  • przygotowanie dokumentów dodatkowych,

  • negocjowanie warunków umowy kredytowej;

 • pomoc w ubieganiu się o dotacje unijne (efektywność w aplikowaniu o dotację na własnym przykładzie).

 

Działamy zdalnie na terenie całego kraju

zadzwoń do nas:

+48 506 164 668

biuro@ksiegowiidoradcy.pl


Księgowość On-line


Zostań naszym klientem, a otrzymasz dostęp do wszelkich informacji Twojej firmy, wyników, wskaźników, dokumentów on-line.
Kaźmierczak Księgowi i Doradcy - Grupa Księgowych i Doradców Beata Kaźmierczak REG. 630293773, NIP: 784-001-73-19 tel./fax: 61 415 41 04 Siedziba: Zieleń 8B, 62-240 Trzemeszno Oddział w Gnieźnie: os. Wł. Łokietka 25b/2, 62-200 Gniezno
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych Poznań