Tu jesteś:   Strona główna   /   Aktualności i porady   /   Aktualności

Aktualności

Aktualności
Zobacz również porady
WYPEŁNIAMY WNIOSKI!

Data dodania: 04.02.2020

Szanowni Klienci, WYPEŁNIAMY WNIOSKI!

 

 

W związku z wieloma pytaniami dotyczącymi niepewnej sytuacji gospodarczej w naszym kraju, pragniemy Państwa poinformować, a zarazem uspokoić, iż intensywnie pracujemy nad tworzeniem dla Państwa wniosków w sprawie uzyskania ulg, z których będą mogli Państwo skorzystać dzięki wprowadzonej przez rząd Tarczy Antykryzysowej. Wśród naszych Klientów występują różne sytuacje dotyczące zatrudnienia oraz przychodów, dlatego też, skrupulatnie pracujemy nad tym, by ustalić dla każdego z Państwa indywidualny plan działania. W tej sytuacji, jesteśmy zmuszeni przenieść w czasie wszelkie sprawy niewymagające natychmiastowej reakcji, na rzecz usprawnienia realizacji Państwa wniosków.

 

Pragniemy także podać do wiadomości, iż w pierwszej kolejności czujemy się zobowiązani do realizacji wniosków dla Klientów, którzy nie zalegają z płatnościami za wykonywane przez nas usługi.

 

Prosimy o wyrozumiałość w tym ciężkim dla Państwa jak i dla nas okresie, zarazem życzymy Państwu spokoju ducha oraz pełni zdrowia.

 

Za wszelkie utrudnienia, przepraszamy!

 

Beata i Maciej Kaźmierczak wraz z Zespołem Księgowych i Doradców.Wróć

Działamy zdalnie na terenie całego kraju

zadzwoń do nas:

+48 506 164 668

biuro@ksiegowiidoradcy.pl


Księgowość On-line


Zostań naszym klientem, a otrzymasz dostęp do wszelkich informacji Twojej firmy, wyników, wskaźników, dokumentów on-line.
Kaźmierczak Księgowi i Doradcy - Grupa Księgowych i Doradców Beata Kaźmierczak REG. 630293773, NIP: 784-001-73-19 tel./fax: 61 415 41 04 Siedziba: Zieleń 8B, 62-240 Trzemeszno Oddział w Gnieźnie: os. Wł. Łokietka 25b/2, 62-200 Gniezno
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych Poznań