Tu jesteś:   Strona główna   /   Nasze artykuły / Nie daj się wykorzystać. Nie płać jeśli nie musisz!

Nasze artykuły

Artykuły
Nie daj się wykorzystać. Nie płać jeśli nie musisz!

Data dodania: 12.08.2018

 

Obniżymy Twoje wydatki. Oto niektóre ze sposobów – do wykorzystania już teraz!

  •        9% podatku CIT – Skorzystaj na optymalizacji, w tym na przekształceniu firmy!

        Skorzystaj na samozatrudnieniu  ZUS wprowadził składki zależne od przychodów.

        Leasing NO LIMIT - Tylko do końca 2018 roku bez limitu – podejmij szybką decyzję.

Pamiętaj, że dobry księgowy utrzymuje się sam!

Prosimy kontaktować się z nami w celu wspólnego omówienia i zdiagnozowania aktualnego modelu funkcjonowania na płaszczyźnie podatków ZUS i zatrudnienia, aby w efekcie obniżyć Państwa wydatki.

Jeśli nam się nie uda, gwarantujemy bezpłatną obsługę przez pierwszy miesiąc współpracy.

Dodatkowo w całym okresie współpracy udostępnimy dla Państwa wgląd we własne dokumenty przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 16 listopada 2018 roku jesteśmy merytorycznym partnerem Centrum Informacji Księgowej (Certyfikat nr 7840017319/18) oraz Członkiem Wspierającym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

 Wróć

Koniecznie przeczytaj!

Nie daj się wykorzystać. Nie płać jeśli nie musisz!
Obniżymy Twoje wydatki. Oto niektóre ze sposobów – do wykorzystania już teraz! • 9% podatku CIT – Skorzystaj na optymalizacji, w tym na przekształceniu firmy! • Skorzystaj na samozatrudnieniu ZUS wprowadził składki zależne od przychodów. • Leasing NO LIMIT - Tylko do końca 2018 roku bez limitu – podejmij szybką decyzję. Pamiętaj, że dobry księgowy utrzymuje się sam! Prosimy kontaktować się z nami w celu wspólnego omówienia i zdiagnozowania aktualnego modelu funkcjonowania na płaszczyźnie podatków ZUS i zatrudnienia, aby w efekcie obniżyć...

Działamy zdalnie na terenie całego kraju

zadzwoń do nas:

+48 506 164 668

biuro@ksiegowiidoradcy.pl


Księgowość On-line


Zostań naszym klientem, a otrzymasz dostęp do wszelkich informacji Twojej firmy, wyników, wskaźników, dokumentów on-line.
Kaźmierczak Księgowi i Doradcy - biuro rachunkowe, doradcy finansowi, księgowość, księgowi, doradztwo, rachunki, finanse: Gniezno, Trzemeszno, Poznań, Witkowo, Swarzędz, Mogilno, Inowrocław, Bydgoszcz, Konin, Strzelno, Września, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, cała Polska....
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych Poznań