Tu jesteś:   Strona główna   /   Nasze artykuły / Kurs pierwszej pomocy.

Nasze artykuły

Artykuły
Kurs pierwszej pomocy.

Data dodania: 11.22.2019

〰️"Dobry bądź i szlachetny,
Bądź do pomocy gotowy! -Wolfgang Goethe.〰️


W dbałości o bezpieczeństwo i ochronę swojego jak i Państwa zdrowia odbyliśmy 8 godzinne szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej. Do wzbogacenia się o wiedzę w zakresie pomocy drugiemu człowiekowi w potrzebie, zaprosiliśmy ratownika medycznego Marcina Sydora z MEDEVAC. Podczas szkolenia zdobyliśmy niezbędną wiedzę w zakresie pierwszej reakcji w sytuacji zagrażającej zdrowiu i życiu człowieka, nauczyliśmy się także oceniać stan poszkodowanego jak i dostosowywać nasze działania adekwatnie do zaistniałej sytuacji.

Podczas całego dnia szkoleniowego, doskonaliliśmy się w zakresie:
PODSTAWOWYCH ZABIEGÓW RESUSCYTACYJNYCH – BSL (Basic Life Suport) w skład których wchodzą:
✔️ocena przytomności,
✔️sprawdzenie drożności dróg oddechowych,
✔️metoda uciskania klatki piersiowej,
✔️prawidłowe wykonanie dwóch oddechów ratowniczych,
✔️prawidłowe powiadomienie służb ratowniczych,
✔️udzieleniu pierwszej pomocy osobie chorej na epilepsję,
✔️udzieleniu pierwszej pomocy przy omdleniu.


Dzięki kilkugodzinnemu spotkaniu z ratownikiem medycznym spostrzegliśmy jak istotna jest natychmiastowa reakcja w pierwszych minutach kiedy zagrożeniu ulega zdrowie drugiego człowieka, oraz jak tragiczny może mieć skutek ludzka obojętność.

 

 

 
Wróć

Koniecznie przeczytaj!

Nie daj się wykorzystać. Nie płać jeśli nie musisz!
Obniżymy Twoje wydatki. Oto niektóre ze sposobów – do wykorzystania już teraz! • 9% podatku CIT – Skorzystaj na optymalizacji, w tym na przekształceniu firmy! • Skorzystaj na samozatrudnieniu ZUS wprowadził składki zależne od przychodów. • Leasing NO LIMIT - Tylko do końca 2018 roku bez limitu – podejmij szybką decyzję. Pamiętaj, że dobry księgowy utrzymuje się sam! Prosimy kontaktować się z nami w celu wspólnego omówienia i zdiagnozowania aktualnego modelu funkcjonowania na płaszczyźnie podatków ZUS i zatrudnienia, aby w efekcie obniżyć...

Działamy zdalnie na terenie całego kraju

zadzwoń do nas:

+48 506 164 668

biuro@ksiegowiidoradcy.pl


Księgowość On-line


Zostań naszym klientem, a otrzymasz dostęp do wszelkich informacji Twojej firmy, wyników, wskaźników, dokumentów on-line.
Kaźmierczak Księgowi i Doradcy - biuro rachunkowe, doradztwo podatkowe, usługi księgowe, outsourcing, doradcy, księgowość, podatki, zakładanie działalności, kadry, płace, akta pracownicze, rozliczanie PIT, PIT roczny, księgowa, księgowy, KPIR, ryczałt, księgi handlowe, bilans, księga przychodów, ZUS, rozliczenia ZUS, refundacje, dotacje, dotacja, CIT, VAT, zeznanie, zeznania, obsługa kadrowa, obsługa płacowa, biznes plan, biznes plany, kredyt, wniosek kredytowy, rozliczanie czasu pracy, czas pracy kierowców, wnioski kredytowe, księgi rachunkowe, księgowa Gniezno, księgowa Trzemeszno, Księgowa Strzelno, Księgowa Witkowo, kredyty dla firm, doradztwo, pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej, nowoczesna księgowa,
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych Poznań