Tu jesteś:   Strona główna   /   O nas   /   O Firmie

O Firmie

  Biuro rozpoczęło swoją działalność w Gnieźnie z dniem 1 kwietnia 2010 roku na bazie wieloletnich doświadczeń właścicielki na stanowiskach głównej księgowej i p.o. zastępcy dyrektora.

 

  Nasza firma obsługuje rachunkowość zarówno małych jak i większych firm (możliwy jest również outsourcing częściowy). Wspomaga osoby przedsiębiorcze poprzez porady biznesowe, organizację rachunkowości, tworzenie biznes planów pod kątem dotacji i wniosków kredytowych. Organizujemy także od podstaw rachunkowość, opracowujemy i wdrażamy Politykę Rachunkowości, regulaminy, instrukcje i procedury (w tym ISO). Docelowo firma zajmie się kompleksową obsługą przedsiębiorstw, osób wykonujących wolne zawody, instytucji non - profit i rolników. Klienci będą mogli skorzystać z porad prawnika, specjalisty ds. BHP, pośrednictwa finansowego, informatyka i doradcy dla rolników.

 

  Siedziba położona jest w miejscowości Zieleń, 17 km od Gniezna (k. Trzemeszna – 15 minut samochodem z Gniezna, droga krajowa nr 15 Poznań - Toruń, na pograniczu województw: wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego). Powstał tu nowoczesny, dobrze wyposażony budynek z dużą powierzchnią na archiwizację dokumentów, możliwością organizacji spotkań partnerów biznesowych, konferencji i szkoleń oraz dogodnym dla klientów dużym parkingiem. Nowoczesna architektura budynku umożliwia także poruszanie się w nim osób niepełnosprawnych.

 

  Dla Państwa komfortu wprowadziliśmy innowacje organizacyjno – logistyczne: dokumenty z Państwa firm z innych miejscowości odbierane będą w ich siedzibach lub w wyznaczonym punkcie. Możliwe jest też świadczenie usług na miejscu u klienta oraz udzielanie porad telefonicznie na koszt biura lub za pomocą Skype’a. Biuro obsługiwać będzie klientów zarówno miejscowych, jak i mających siedziby w odległych miejscowościach (w tym: Poznań, Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Mogilno, Gniezno, Słupca).

 

  Kładziemy nacisk na wysokie kwalifikacje oraz bogate doświadczenie naszych pracowników, aby zapewnić Państwu profesjonalizm oraz poczucie bezpieczeństwa, że Państwa biznes nie tylko będzie pod dobrą opieką, ale także nasza kompleksowa oferta pozwoli na rozwój Państwa firmy.

 

  Nowoczesne, pełne uroku biuro ze wspaniałym widokiem na jezioro oraz okoliczne lasy, posiada komfortowe miejsce do spotkań z klientami w ogrodzie zimowym.  

Działamy zdalnie na terenie całego kraju

zadzwoń do nas:

+48 506 164 668

biuro@ksiegowiidoradcy.pl


Księgowość On-line


Zostań naszym klientem, a otrzymasz dostęp do wszelkich informacji Twojej firmy, wyników, wskaźników, dokumentów on-line.
Kaźmierczak Księgowi i Doradcy - Grupa Księgowych i Doradców Beata Kaźmierczak REG. 630293773, NIP: 784-001-73-19 tel./fax: 61 415 41 04 Siedziba: Zieleń 8B, 62-240 Trzemeszno Oddział w Gnieźnie: os. Wł. Łokietka 25b/2, 62-200 Gniezno
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych Poznań