Tu jesteś:   Strona główna   /   Uprawnienia referencje   /   Referencje

Referencje


Najlepszym sprawdzianem solidnej i dokładnej pracy były kontrole Urzędu Skarbowego, które nie mogły nic zarzucić w prowadzeniu ksiąg przez Panią Kaźmierczak.
Były Pracodawca (09.06.1995)
 

P. Beatę Kaźmierczak znam od dziesięciu lat. W 1992 r. poproszono mnie grzecznościowo o skontrolowanie ksiąg rachunkowych prowadzonych wówczas przez p. Beatę. Mimo młodego wieku zdawała się być bardzo obiecującą księgową. Rachunkowość prowadzona była przejrzyście, czysto i skrupulatnie, a co najważniejsze rzetelnie. W sposób nader odpowiedzialny podchodziła do swoich obowiązków. Potrafiła też skutecznie kontrolować poczynania podległych sobie osób. Początek jej zawodowej drogi był trudny, ponieważ po bardzo krótkim zaznajomieniu się z niuansami pełnej rachunkowości, zmarł główny księgowy firmy. Zostając sama, dodatkowo w obliczu zmieniających się w sposób kategoryczny przepisów podatkowych (1992r), poradziła sobie znakomicie.
Kilkakrotnie wspólnie uczestniczyłyśmy w kursach i szkoleniach organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Gnieźnie, w czasie których odznaczała się wyjątkową aktywnością. Często zwracała się do mnie z prośba o konsultacje zawodowe. Była wówczas bardzo dociekliwa i wykazywała się umiejętnością sprawnego poruszania się w przepisach. Potrafiła z różnych źródeł zdobywać informacje, także utrzymując kontakty z innymi biegłymi rewidentami. Sama zaś również była uczynna i życzliwa, odznaczała się wysokim morale i taktem w stosunkach międzyludzkich.
Biegły Rewident (17.12.2002)
 
Podczas czynności rewizyjnych p. Beata Kaźmierczak okazała się osobą bardzo chętną do podejmowania współpracy a przy tym kompetentną i z dużą intuicja zawodową. Badanie sprawozdania zostało potwierdzone opinią bez zastrzeżeń.
Stosowana w przedsiębiorstwie procedura kontroli wewnętrznej ograniczała występowanie nieprawidłowości w zakresie kompletnego i poprawnego ujęcia i udokumentowania zdarzeń gospodarczych, co również w ogromnej mierze było zasługą zaproponowanych przez panią Kaźmierczak rozwiązań; podkreślili to współwłaściciele przedsiębiorstwa. Po przeprowadzonym badaniu sprawozdania miałem jeszcze kilkakrotnie kontakt z panią Beatą na gruncie zawodowym, konsultowała ze mną swoje opinie na tematy związane z rachunkowością przedsiębiorstw oraz w zakresie podatków.
Mogę stwierdzić, że pani Kaźmierczak jest osobą o dużej kulturze osobistej, wykazującą się fachowym (profesjonalnym) podejściem do wykonywanych zadań, w pełni angażująca się w sprawy firmy.
Biegły Rewident (20.12.2002)
 
Beatę Kaźmierczak poznałam na kursie dla biegłych rewidentów. Wyróżniała się pragnieniem poznawanie nowych zagadnień, niezwykłą pracowitością, sumiennością oraz uczciwością. Cechuje ją trafność spostrzeżeń oraz umiejętność logicznego wnioskowania. Łatwo nawiązuje kontakty. Beata to ujmująca i oryginalna osobowość, łącząca w sobie zaangażowanie w pracę i odpowiedzialność. Nie toleruje bylejakości. Jej cechy to również wytrwałość i opanowanie, samodzielność i zaradność. Wykazuje optymizm nawet w niełatwych życiowych sytuacjach. Beata jest osobą, na której z pewnością można polegać, o czym miałam okazję niejednokrotnie przekonać się w trakcie naszej znajomości.
Biegły Rewident (30.12.2002)
 
Niewątpliwymi atutami pani Kaźmierczak oraz jej współpracowników są takie cechy jak: profesjonalizm, elastyczność, terminowość oraz rzetelność. Na uwagę zasługuje również komunikatywność, kompleksowa realizacja zleconych przedsięwzięć oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań klienta.
Pani Kaźmierczak nie ogranicza się tylko i wyłącznie do tego co przewiduje umowa, ale patrzy szerzej, sugerując różnorodne rozwiązania mogące usprawnić działalność przedsiębiorstwa. Pani Beata ma do swej pracy serce, a także cierpliwość i wyrozumiałość dla klienta, który nie zawsze potrafi odnaleźć się w meandrach przepisów i nakazów prawa.
Na podstawie dotychczasowej współpracy mogę ocenić Grupę Księgowych i Doradców jako firmę solidną, gwarantującą dobrą jakość usług oraz terminową, bezproblemową i nowoczesną księgowość.
W związku z powyższym rekomenduję Grupę Księgowych i Doradców jako solidnego, uczciwego i zaufanego partnera biznesowego.
Klient (29.12.2011)

 

Działamy zdalnie na terenie całego kraju

zadzwoń do nas:

+48 506 164 668

biuro@ksiegowiidoradcy.pl


Księgowość On-line


Zostań naszym klientem, a otrzymasz dostęp do wszelkich informacji Twojej firmy, wyników, wskaźników, dokumentów on-line.
Kaźmierczak Księgowi i Doradcy - Grupa Księgowych i Doradców Beata Kaźmierczak REG. 630293773, NIP: 784-001-73-19 tel./fax: 61 415 41 04 Siedziba: Zieleń 8B, 62-240 Trzemeszno Oddział w Gnieźnie: os. Wł. Łokietka 25b/2, 62-200 Gniezno
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych Poznań