Tu jesteś:   Strona główna   /   O nas   /   O Korzyściach ze współpracy

O Korzyściach ze współpracy

 

Łączymy zalety umiejscowienia biura w spokojnej, pełnej zieleni dzielnicy z szerokim zakresem świadczonych usług.  Stawiamy na kompleksowość, elastyczność, solidność i bezpieczeństwo. Zależy nam na zaufaniu naszych klientów, dlatego kładziemy nacisk na gwarancję poufności danych i pełnej dyskrecji. Pragniemy, by nasi klienci czuli się w pełni swobodnie, jednocześnie mieli możliwość doznania profesjonalnego podejścia ze strony naszej doświadczonej
i wykwalifikowanej kadry księgowych i doradców. 

 

 Dla potencjalnych klientów, którzy zechcą spotkać się w celu umówienia współpracy z naszym biurem rachunkowym, jak również uzyskania porady lub pomocy w nurtujących (wątpliwych) kwestiach – proponujemy nieodpłatną pierwszą konsultację.

 

  Część klientów zostanie podłączona do biura on-line, co da możliwość bieżącego korzystania z informacji w obie strony. Poza tym wdrożone zostaną moduły: CRM i Pulpit Menadżera, które wesprą zarządzanie relacjami z klientem (możliwość przekazywania bieżących danych, analiz, informacji o zmianach przepisów, terminy, ważne daty, historia spotkań, identyfikacja potrzeb klienta), co da większe poczucie zaufania i spokoju klientowi korzystającemu z usług biura.

Działamy zdalnie na terenie całego kraju

zadzwoń do nas:

+48 506 164 668

biuro@ksiegowiidoradcy.pl


Księgowość On-line


Zostań naszym klientem, a otrzymasz dostęp do wszelkich informacji Twojej firmy, wyników, wskaźników, dokumentów on-line.
Kaźmierczak Księgowi i Doradcy - Grupa Księgowych i Doradców Beata Kaźmierczak REG. 630293773, NIP: 784-001-73-19 tel./fax: 61 415 41 04 Siedziba: Zieleń 8B, 62-240 Trzemeszno Oddział w Gnieźnie: os. Wł. Łokietka 25b/2, 62-200 Gniezno
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych Poznań