Tu jesteś:   Strona główna   /   O nas   /   O Korzyściach ze współpracy

O Korzyściach ze współpracy

  Łączymy zalety umiejscowienia biura w małej, uroczej dzielnicy o walorach agroturystycznych z szerokim zakresem świadczonych usług przez doświadczonych i wykwalifikowanych doradców. Stawiamy na kompleksowość, elastyczność, solidność i bezpieczeństwo. Zależy nam na zaufaniu naszych klientów, dlatego kładziemy nacisk na gwarancję poufności danych i pełnej dyskrecji. Pragniemy, by nasi klienci czuli się w pełni swobodnie, jednocześnie mieli możliwość doznania profesjonalnego podejścia ze strony naszych księgowych i doradców. 

 

  Dla potencjalnych klientów, którzy zechcą spotkać się w celu umówienia współpracy z naszym biurem rachunkowym, jak również uzyskania porady lub pomocy w nurtujących (wątpliwych) kwestiach – pierwsze poradnictwo zupełnie bezpłatne. 


  Część klientów zostanie podłączona do biura on-line, co da możliwość bieżącego korzystania z informacji w obie strony. Poza tym wdrożone zostaną moduły: CRM i Pulpit Menadżera, które wesprą zarządzanie relacjami z klientem (możliwość przekazywania bieżących danych, analiz, informacji o zmianach przepisów, terminy, ważne daty, historia spotkań, identyfikacja potrzeb klienta), co da większe poczucie zaufania i spokoju klientowi korzystającemu z usług biura.Działamy zdalnie na terenie całego kraju

zadzwoń do nas:

+48 506 164 668

biuro@ksiegowiidoradcy.pl


Księgowość On-line


Zostań naszym klientem, a otrzymasz dostęp do wszelkich informacji Twojej firmy, wyników, wskaźników, dokumentów on-line.
Kaźmierczak Księgowi i Doradcy - biuro rachunkowe, doradcy finansowi, księgowość, księgowi, doradztwo, rachunki, finanse: Gniezno, Trzemeszno, Poznań, Witkowo, Swarzędz, Mogilno, Inowrocław, Bydgoszcz, Konin, Strzelno, Września, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, cała Polska....
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych Poznań