Tu jesteś:   Strona główna   /   O nas   /   Galeria zdjęć   /   VI Polski Kongres Przedsiębiorczości

VI Polski Kongres Przedsiębiorczości


W dniach 24 i 25 września 2018 roku w ramach VI Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości toczyły się debaty o przyszłości polskiej gospodarki. Motywem przewodnim była Nowoczesna gospodarka – kapitał dla przyszłości. Głównym celem spotkania było stworzenie platformy porozumienia i wymiany doświadczenia między uczestnikami oraz prelegentami. Kongres przyciągnął uwagę szerokiego grona ekspertów do spraw gospodarki, przedsiębiorców, naukowców, samorządowców, przedstawicieli agencji rządowych oraz mediów w skali ogólnopolskiej.

 

                Na kongresie odbyło się 25 paneli dyskusyjnych. Wśród firm uczestniczących w kongresie znaleźliśmy się również MY. Staliśmy się aktywnymi słuchaczami konferencji branżowych, w czasie których poruszane były tematy związane z nowoczesnym podejściem do biznesu oraz nowoczesnymi technologiami w branży finansowej, a także CSR jako dobrą praktyką w biznesie. Ponadto bardzo interesujące okazały się panele mówiące o sile kobiet w gospodarce oraz współczesnym rynku pracy.

 

               Dzięki uczestnictwie w VI Polskim Kongresie Przedsiębiorczości mieliśmy okazję wymienić się doświadczeniem z innymi uczestnikami, jak również nawiązać współpracę z potencjalnymi partnerami biznesowymi. W przerwach między panelami dyskusyjnymi prowadziliśmy rozmowy z przedsiębiorcami i naukowcami, którzy promowali swoje usługi i produkty w ramach strefy wystawienniczej.

 

            Uważamy, że to nasze pierwsze, ale nie ostatnie uczestnictwo w Polskim Kongresie Przedsiębiorczości!

 

        Poniżej krótka foto-relacja!

Działamy zdalnie na terenie całego kraju

zadzwoń do nas:

+48 506 164 668

biuro@ksiegowiidoradcy.pl


Księgowość On-line


Zostań naszym klientem, a otrzymasz dostęp do wszelkich informacji Twojej firmy, wyników, wskaźników, dokumentów on-line.
Kaźmierczak Księgowi i Doradcy - Grupa Księgowych i Doradców Beata Kaźmierczak REG. 630293773, NIP: 784-001-73-19 tel./fax: 61 415 41 04 Siedziba: Zieleń 8B, 62-240 Trzemeszno Oddział w Gnieźnie: os. Wł. Łokietka 25b/2, 62-200 Gniezno
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych Poznań